alena_polun

Ряса та Священник

Сьогодні мова піде про рясу — вбрання священиків.

Ряса, назва вбрання походить від обрящення. Обрящення — здобування енергій шляхом певних магічних дій.  Ряса — вбрання для жерців того чи іншого культу. Тобто ви можете розуміти, з якою метою попи взяли ряси, все, що пов’язано з релігією, це магія.

Магія — не несе в собі жодного негативу, обросла вона брудом стараннями тих самих попів, що активно займаються нею. Виходить, лякали магією та забороняли її попи не випадково, усували «конкурентів». Ось тільки магія буває різна. Є некромагія, а в ній підрозділ роботи з тілами мертвих людей, належить цей розділ до чорної магії, саме цим і займаються попи, звідси і «мощі», по суті, шматки мертвого тіла, і ніхто про це не замислюється.

На ряси надягаються атрибути тієї Сили, якої набуває жрець культу. Сил багато, а тому за «прикрасами» на рясі ми можемо зрозуміти, яку Силу проводить на Землю маг. До речі, саме на Землю, адже під Час обряду Сила через жерця проходить саме на Землю, а далі може дійти до тих, хто й нічого про неї не знає. Так ось на рясі попа висить хрест із розп’яттям, а отже, він проводить Силу страждання та смерті. Тобто піп проводить на Землю муки (особливо й не приховуючи цього).

Тому святими в релігії називаються не ті, хто проводив Світло, а ті, хто проводив страждання, тобто посилював на Землі Силу страждання й болю.

Запам’ятайте, Святі — це проводирі Світла, від них лине Світло й Тепло. Вони проводять на Землю РАдість, тобто промені Світил (Ра) вони спроможні поглинати в більшій кількості, аніж інші, звідси й зображення їх зі Світлом над головою.

Згодом релігія вчинить блюзнірство, надавши стражданню святості, поставить познаку страждань на всі імена і почне проводити на Землю біль, смерть і страждання.

Повертаючи собі Віру, ми допомагаємо не лише собі, а й усім набувати РАдості.

Радості вам. Не дозволяйте обдурювати себе, цей обман за ціною Життя!

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic